Medová masáž

     - detoxikační masáž

    Je to velmi účinná metoda, jak zbavovat tělo toxických látek.

    Využívá se zvláštních stlačujících masážních hmatů, které napomáhají vyplavování toxických látek nejen z podkoží, ale i z tkání uložených v hloubce těla. Navíc tyto hmaty aktivují přes reflexní zóny a akupresurní body přímo vnitřní orgány a napomáhají k jejich regeneraci. Velmi vhodná je tato masáž pro uvolňování usazenin v kloubech. Masáž obnovuje imunitní systém, pomáhá při alergiích, autoimunitních onemocněních, plísňových onemocněních kůže i vnitřních orgánů, chronických potížích, při únavě, nervových poruchách.

    U této masáže se jako masážní prostředek se užívá přírodní med. Masírují se hlavně záda, kde jsou podél páteře soustředěny reflexní body všech vnitřních orgánů a systémů. Lze ošetřit samozřejmě i nohy, ruce, hýždě při začínající celulitidě, popřípadě klouby, trápí-li je revmatizmus. Používají se speciální kompresní hmaty s využitím lepkavosti medu. Jejich účinek spočívá v silném prokrvení pokožky, rozproudění krevního a lymfatického systému. Tím dochází k detoxikaci celého organismu od usazenin, vzniklých díky životnímu stylu a prostředí. Obnovuje se přirozená očistná schopnost fyzického těla.


      Kontraindikace - nevhodné pro

Alergie na med a včelý produkty, otevřené rány, žaludeční vředy, trombóza, glaukom (zelený zákal), výrazné ochlupení dané partie

Cena - 1 aplikace medu - 30 minut - 250,-

2 aplikace medu + okurkový zábal na zklidnění pokožky - 45 minut - 450,-

3 aplikace medu + okurkový zábal na zklidnění pokožky - 60 minut - 550,-