Kokosový rituál

Kokosový rituál je komplexní regenerační péče celého těla spojená s olejovou masáží. Jde o unikátní masáž s přírodní vůní kokosu, která vyživuje Vaši pokožku, zanechává ji zdravější, pružnější a jasnější.


   Čeká Vás speciální kokosový peeling, pro který používám moučku z pravých kokosových ořechů, nikoli směs s kokosovým olejem. Peeling odstraní z kůže odumřelé keratinové buňky a kůži prokrví. Zároveň omlazuje pokožku, urychluje výstavbu nové zdravé tkáně, vyživuje a hluboce hydratuje. Je vhodný pro všechny typy pleti.

   Peeling Vás připraví pro následnou blahodárnou masáž teplým panenským kokosovým olejem, který je výjimečný svými zvláčňujícími účinky. Masáž celého těla včetně pokožky hlavy a obličeje je zakončena teplým zábalem s lávovými kameny.

   Při masáži zregeneruje Vaše unavené tělo, které se uvolní z nervového a svalového napětí. Vaše pleť a pokožka sametově zjemní a příjemná vůně přispěje k uvolnění a dodá radost ze života, budete se cítit jako znovuzrozeni.

Nechte se hýčkat při komplexní relaxaci s vůní exotiky.

Na závěr rituálu pro Vás bude připraven šálek čerstvého čaje nebo osvěžující nápoj a malé překvapení.


Kokosový olej

má vysoký obsah přírodních antioxidantů a vitamínů (A, C, E), které vyživují pleť. Nezanechává mastný efekt a má hluboce hydratační vlastnosti. Je vysoce efektivní při hojení a odstraňování jizev, pigmentových skvrn a vrásek.

Kontraindikace

alergie na kokos, varixy, veškerá horečnatá akutní a zánětlivá onemocnění či porušení vlastní integrity kůže

cena: 90 min.   950,-