Breussova masáž

Cena:  45 minut - 350,-
60 minut - 450,-

Balzám pro páteř a meziobratlové ploténky

    Jde o jemnou, citlivou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a tak je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

    Velmi jemná a šetrná masáž zad spočívající v provádění speciálních, velmi pomalých a jemných hmatů přímo po páteři a po svalech propojujících páteř. Provádí se třezalkovým olejem, který je prohřívající a velmi regenerující jak pro svaly a nervová zakončení tak i pro meziobratlové ploténky. V některých případech může uvolněním napětí dojít k přirozenému bezbolestnému navrácení hrudních či bederních meziobratlových plotének do správné polohy. Tato masáž je vhodná nejen v případech problémových plotének, ale především jako vynikající prevence právě výhřezu plotének, ústřelu či "zablokovaných zad".

    Po jemné masáži se položí na páteř hedvábný papír a lávové kameny. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru.


          Kontraindikace - nevhodné pro

   Alergie na třezalku, onkologická a zánětlivá onemocnění, epilepsie, akutní výhřez ploténky, Bechtěrejevova choroba, těžké psychické poruchy

Upozornění: U citlivých lidí se světlou pletí může hypericin, který třezalka obsahuje, vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto není vhodné po masáží třezalkovým olejem chodit na slunce.