Indická masáž hlavy

cena:    30 minut   250,-
   Antistresová masáž hlavy, krku, ramen a horních částí paží. Ulevuje od napětí a každodenního stresu.

   Velmi problematickou partií je krční páteř, která trpí nedostatkem pohybu v kombinaci dlouhodobě strnulou polohou hlavy. Napjaté krční svaly jsou častou příčinou bolestí hlavy. Postupně dochází k bolesti zad, tlačení v očích, neostrému vidění, migréně. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný zážitek, lék na bolesti hlavy, očí a napětí ve svalech krku a ramen. Zlepšuje též kvalitu vlasů. Navodí maximální relaxaci a uvolnění.

   Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let. Ve své domovské zemi je součástí každodenního života, kdy ji provádějí většinou ženy při pravidelné péči o vzhled. Je zázračným lékem na fyzické i psychické problémy lidí všech věkových kategorií, je to technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života.

   Samotná indická masáž hlavy začíná v sedě uvolněním šíje, trapézového svalu, ramen a krku. Poté se si klient lehne a následuje samotná masáž hlavy, obličeje a ušních lalůčků.

   Masáž se provádí přes oděv či ručník, na vlasovou část a obličej lze použít kvalitní bio olej. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.