Hloubková masáž

   Řada lidí, kteří vyhledávají masáže, nechce pouhé pohlazení, ale pořádnou masáž, která jim skutečně uleví od bolesti nebo svalového napětí. Právě pro takové klienty mám v nabídce hloubkovou masáž svalů, kterou zažijete málokde.

   Na rozdíl od relaxační masáže hloubková masáž svalů řeší zásadním způsobem svalové bloky, účinně upravuje statické napětí celých svalových skupin a obnovuje funkci již dlouho zatuhlých svalů. Po několika hloubkových masážích se zásadním způsobem zlepšuje funkce svalů a klienti získávají pocit, že mají více energie a jsou aktivnější. Hloubková masáž uvolňuje chronické svalové napětí.

   Tento typ masáže zaměřený na hlubší tkáňové struktury svalů a fascií, využívá mnoha stejných pohybů a technik jako švédská masáž, ale tlak je obecně více intenzivní. Pro větší intenzitu se používá nejen tlaku rukou a prstů, ale i předloktí, loktů a předmětů jako je například bambus. Tato technika se orientuje na dech, který propojuje jak naše tělo, tak i zprostředkovává kontakt s vnějším prostředím. Při hloubkové masáži jsou tahy vedeny výdechem a jsou zaměřeny na uvolnění chronického svalového napětí.

   Hloubková masáž svalů lze dosáhnout okamžité úlevy od bolesti a uvolnění jak pohybového aparátu, tak toků energií. Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů.


Kontraindikace - nevhodné pro

   Bezprostředně po nadměrné námaze či náročném tréninku, celkové vyčerpání organismu, zánětlivá a infekční onemocnění, poruchy krevního oběhu, srdeční onemocnění, křečové žíly, nádorová onemocnění, cukrovka, epilepsie, nevolnost, střevní infekce, poranění pohybového aparátu, velké odvápnění kostí, těhotenství.

cena: 60 min.   800,-

30 min.   400,-