Havajská masáž Lomi-Lomi

   Havajská masáž je kouzelným smyslovým zážitkema a právem se považuje za perlu mezi masážemi. Umí očarovat luxusem, výjimečností a originalitou. Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Havajská masáž Lomi Lomi (milující ruce) využívá velmi plynulých, měkkých i hlubokých technika je prováděná hlavně předloktím a lokty s využitím váhy a těžiště těla.

    Speciální technika a rytmus havajské masáže ve spojení s vůní aromatických olejů vyvolávají hluboký terapeutický a relaxační účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se na sebe a na svou relaxaci.

   Masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické roviny. Lomi Lomi pomáhá uvolnit energetické bloky, energie může proudit tělem a tak dochází k odstranění blokád a vyrovnanosti organismu.


Kontraindikace - nevhodné pro

Probíhající akutní zánětlivé či infekční onemocnění, onemocnění kůže a její poškození, onkologická onemocnění

Cena:                    

30 min. 330,-

45 min. 450,-

60 min. 550,-