Bambusová masáž

Bambusová masáž je nesmírně účinná a příjemná orientální procedura.

                                             Tato masáž se dá popsat přímo tím, čím se provádí - bambusem.

Bambus je pevný, ale i ohebný. Svou strukturou je velmi tvrdý, používá se na mosty, podlahy, nábytek. Na druhou stranu jeho vlákna jsou velmi jemná a po úpravě mohou sloužit pro výrobu oblečení, povlečení, ručníků.

   To samé je i s bambusovou masáží - bambusová masáž může být velmi jemná, relaxační, uklidňující a na druhou stranu intenzivní, stimulující, povzbuzující, záleží na správném typu provedení.

   Bambusová masáž je osvědčená v boji proti ztuhlým svalům, uvolňuje energetické blokády těla, odstraňuje bolesti páteře, odbourává celulitidu (velmi účinně narušuje podkožní tukovou strukturu) a při tlaku na specifická místa pomůže odstranit nejrůznější problémy.

   Při samotné masáži se používá bambusových tyčí různých velikostí určených pro dané partie těla, které jsou nahřáté na příjemnou teplotu. S použitím kvalitního oleje s orientálními esencemi tím vzniká úžasná kombinace, pro vaši dokonalou pohodu.

   Tato technika stimuluje každý centimetr vašeho těla a dokonale tím odstraňuje stres.

kontraindikace masáže

Masáž není vhodná pro velmi štíhlé osoby, při křečových žilách, těhotenství, žaludečních potížích, zánětech, srdečních problémech
cena: 60 min. 600,-
30 min. 300,-